Besättning // campusbokhandeln.se

Hos Campusbokhandeln hittar du över 54 000 nya och begagnade böcker. Ett smart, billigt och miljövänligt sätt att både köpa och sälja kurslitteratur.

Sälj böcker

Om Campusbokhandeln

Besättning

Fredrik Hagenius, vd

Fredrik har studerat företagsekonomi och juridik vid Örebro universitet och Handelshögskolan vid Göteborgs universitet.

Vid sidan av sitt långvariga engagemang i Campusbokhandeln har Fredrik bl a även startat och byggt upp Young Entrepreneurs of Sweden.

Fredrik brinner för att skapa en positiv skillnad i världen med fokus på entreprenörskap och klimatfrågor.

Fredrik Hagenius på Linkedin.

E-post: fredrik@campusbokhandeln.se


Göran Söderkvist, butikschef Göteborg

E-post: goran.soderkvist@campusbokhandeln.se


Hedvig Sylwan, social media & communications manager

E-post: hedvig.sylwan@campusbokhandeln.se


Sara Tellin, butikschef Lund

E-post: sara.tellin@campusbokhandeln.se


Sofie Alvers, butikschef Karlstad

E-post: sofie.alvers@campusbokhandeln.se


Marcus Blomgren, butikschef Örebro

E-post: marcus.blomgren@campusbokhandeln.se


Ramn Grewal, butikschef Stockholm

E-post: ramn.grewal@campusbokhandeln.se


Felicia Sandberg, butikschef Uppsala

E-post: felicia.sandberg@campusbokhandeln.se


Zebastian Wikestad, butikschef Växjö

E-post: zebastian.wikestad@campusbokhandeln.se


Söker...