Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Irland | 0:e upplagan
- Danskt band, Svenska, 2020
- Författare:
- Betyg:
Skickas inom 0-2 vardagar
Fler utgåvor
-
Bali och Lombok (2020)
185 kr
-
Berlin (2020)
218 kr
-
Kanada (2020)
263 kr
-
Tyskland (2020)
263 kr
-
Italien (2020)
301 kr
-
London (2020)
218 kr
-
New York (2020)
218 kr
-
Nya Zeeland (2020)
218 kr
-
Norge (2020)
218 kr
-
Portugal (2020)
218 kr
-
Frankrike (2020)
263 kr
Beskrivning
Den lilla, men spektakulära ”smaragdön” är bländande, från kust till kust. Hollywoods filmskapare älskar den och Irlands dramatiska skönhet kommer utan tvekan att kännas bekant från miljöerna i Star Wars och Game of Thrones. Städerna, däremot, lockar med sina mysiga pubar och charmiga lokalbefolkning. Irlands två huvudstäder, Belfast och Dublin, med dess unika identiteter och rika historia, kommer garanterat inte att göra dig besviken.
Vår årligen uppdaterade guide väcker Irland till liv, tar dig dit på ett sätt som ingen annan reseguide kan, med insatta experttips och råd, detaljerade sammanfattningar av sevärdheterna du inte får missa, med fotografier på så gott som alla sidor och våra egna unika illustrationer.
Om denna bok
Irland är en Danskt band bok med 320 sidor på Svenska. Den utgavs 2020 av Legind A/S.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Irland begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation