Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Etniska relationer i vård och omsorg | 1:a upplagan
- Häftad, Svenska, 2002
- Författare: Ania Willman, Ulla Bohlin, Ingrid Fioretos, David Gaunt, Kerstin Gebru, Linda Lill, Thomas O`Dell
- Betyg:
Välj skick:
Skickas från säljare inom 1-3 vardagar
Verifierad säljare
Skickar snabbt
Toppsäljare
Beskrivning
Om denna bok
Etniska relationer i vård och omsorg av Ania Willman, Ulla Bohlin, Ingrid Fioretos, David Gaunt, Kerstin Gebru, Linda Lill och Thomas O`Dell är en Häftad bok med 205 sidor på Svenska. Detta är den 1:a upplagan som utgavs 2002 av Studentlitteratur.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Etniska relationer i vård och omsorg begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 13% jämfört med nypris. Begagnade exemplar finns från 249 kr medan nya kostar 286 kr – en besparing på 37 kr. Köp tryggt med Campusbokhandeln.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation