Sälj dina kursböcker, vinn presentkort på 1000 kr. Kom igång här
Kommunikation och information : en bok om människans förmåga att tänka, tala och förstå | 0:e upplagan
- Häftad, Svenska, 2011
- Författare: Peder Hård af Segerstad
- Betyg:
Välj skick:
Skickas nästa vardag
Skickas från säljare inom 0-2 vardagar
Verifierad säljare
Toppsäljare
Fler utgåvor
Beskrivning
Om denna bok
Kommunikation och information : en bok om människans förmåga att tänka, tala och förstå av Peder Hård af Segerstad är en Häftad bok med 340 sidor på Svenska. Den utgavs 2011 av Liber AB.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Kommunikation och information : en bok om människans förmåga att tänka, tala och förstå begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 72% jämfört med nypris. Begagnade exemplar finns från 109 kr medan nya kostar 393 kr – en besparing på 284 kr. Köp tryggt med Campusbokhandeln.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Används vid svenska universitet
Denna kurslitteratur används aktivt i 1 universitetskurser vid lärosäten runt om i Sverige, inklusive:
- Uppsala universitet: 2IV066
Boken är särskilt populär inom Media & kommunikation-programmen.
Produktinformation