Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Segla med Albatross : Segla med Albatross berättas av Carl-Erik Andersson och bygger på de äventyr som han upplevde tillsammans | 3 000:e upplagan
- Häftad, Svenska, 2011
- Författare: Andreas Kjäll
- Betyg:
Välj skick:
Skickas från säljare inom 0-2 vardagar
Verifierad säljare
Toppsäljare
Beskrivning
Om denna bok
Segla med Albatross : Segla med Albatross berättas av Carl-Erik Andersson och bygger på de äventyr som han upplevde tillsammans av Andreas Kjäll är en Häftad bok med 461 sidor på Svenska. Detta är den 3 000:e upplagan som utgavs 2011 av Världsomsegling från Helsingborg.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Segla med Albatross : Segla med Albatross berättas av Carl-Erik Andersson och bygger på de äventyr som han upplevde tillsammans begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Begagnade exemplar finns från 280 kr medan nya kostar 260 kr – en besparing på 0 kr. Köp tryggt med Campusbokhandeln.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation