Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Jag känner mig ledsen | 1:a upplagan
- Häftad, Svenska, 2013
- Författare: Helene Lumholdt
- Betyg:
Skickas inom 1-3 vardagar
Vill du sälja den här boken?
Sälj den här bokenBeskrivning
Boken kan ge stöd när man känner sig ledsen. Den tar upp olika orsaker till ledsenhet och kan vara till hjälp vid samtal kring ledsenhet.
Helene Lumholdt är journalist och författare och skriver ofta inom områdena vård, pedagogik och omsorg.
Matin Nauclér är fotograf och har tidigare gjort boken Två roller och ett bröllop för LL-förlaget.
Om denna bok
Jag känner mig ledsen av Helene Lumholdt är en Häftad bok med 101 sidor på Svenska. Detta är den 1:a upplagan som utgavs 2013 av LL-förlaget.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Jag känner mig ledsen begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation