Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Skapa möten och kontakt genom medling : att agera tredje part med Nonviolent communication | 1:a upplagan
- Häftad, Svenska, 2008
- Författare: Liv Larsson
- Betyg:
Välj skick:
Skickas från säljare inom 1-3 vardagar
Ny säljare
Verifierad säljare
Vill du sälja den här boken?
Sälj den här bokenBeskrivning
Om denna bok
Skapa möten och kontakt genom medling : att agera tredje part med Nonviolent communication av Liv Larsson är en Häftad bok med 284 sidor på Svenska. Detta är den 1:a upplagan som utgavs 2008 av Friare Liv.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Skapa möten och kontakt genom medling : att agera tredje part med Nonviolent communication begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 30% jämfört med nypris. Begagnade exemplar finns från 161 kr medan nya kostar 231 kr – en besparing på 70 kr. Köp tryggt med Campusbokhandeln.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation