Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Object-Oriented Software Engineering Using UML, Patterns, and Java: Pearson New International Edition | 0:e upplagan
- Pocket, Engelska, 2013
- Författare: Allen H. Dutoit
- Betyg:
Skickas inom 0-2 vardagar
Beskrivning
Om denna bok
Object-Oriented Software Engineering Using UML, Patterns, and Java: Pearson New International Edition av Allen H. Dutoit är en Pocket bok med 736 sidor på Engelska. Den utgavs 2013 av Pearson Education.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Object-Oriented Software Engineering Using UML, Patterns, and Java: Pearson New International Edition begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation