Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Träna läkemedelsräkning | 3:e upplagan
- Häftad, Svenska, 2001
- Författare: Ingegerd Andersson
- Betyg:
Välj skick:
Skickas nästa vardag
Skickas från säljare inom 1-3 vardagar
Verifierad säljare
Toppsäljare
Skickar snabbt
Beskrivning
Läs mer
Boken är avsedd för sjuksköterskor under utbildning och för andra som behöver kunna omsätta ordination av läkemedel i praktiken. Övningsuppgifter och facit finns att ladda ner på Libers hemsida.
Om författarna
Ingegerd Andersson är är sjuksköterska, lärare och med.mag. Hon har mångårig erfarenhet av undervisning i läkemedelsräkning.
Om denna bok
Träna läkemedelsräkning av Ingegerd Andersson är en Häftad bok med 136 sidor på Svenska. Detta är den 3:e upplagan som utgavs 2001 av Liber AB.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Träna läkemedelsräkning begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 37% jämfört med nypris. Begagnade exemplar finns från 134 kr medan nya kostar 213 kr – en besparing på 79 kr. Köp tryggt med Campusbokhandeln.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation