Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Hiv- och hepatitprevention på institution : utvärdering av ett peer-baserat utbildningsprojekt med syfte att öka kunskapen om bl | 0:e upplagan
- Häftad, Svenska, 2018
- Författare: Torkel Richert
- Betyg:
Skickas inom 0-2 vardagar
Beskrivning
Om denna bok
Hiv- och hepatitprevention på institution : utvärdering av ett peer-baserat utbildningsprojekt med syfte att öka kunskapen om bl av Torkel Richert är en Häftad bok med 99 sidor på Svenska. Den utgavs 2018 av Holmbergs i Malmö.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Hiv- och hepatitprevention på institution : utvärdering av ett peer-baserat utbildningsprojekt med syfte att öka kunskapen om bl begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation