Sälj dina kursböcker, vinn presentkort på 1000 kr. Kom igång här
De andliga övningarna i kontemplativ form : en introduktion till den kontemplativa livshållningen och Jesusbönen | 0:e upplagan
- Häftad, Svenska, 2009
- Författare: Franz Jalics S. J., Bengt Almstedt
- Betyg:
Skickas inom 1-3 vardagar
Beskrivning
Om denna bok
De andliga övningarna i kontemplativ form : en introduktion till den kontemplativa livshållningen och Jesusbönen av Franz Jalics S. J. och Bengt Almstedt är en Häftad bok med 335 sidor på Svenska. Den utgavs 2009 av Artos & Norma Bokförlag.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp De andliga övningarna i kontemplativ form : en introduktion till den kontemplativa livshållningen och Jesusbönen begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation