Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Sigge finns inte mer | 1:a upplagan
- Inbunden, Svenska, 2024
- Författare: Karolina Gistö
- Betyg:
Skickas inom 1-3 vardagar
Beskrivning
Sigge är Märtas fluffiga katt. Han har funnits jättelänge. Hela Märtas liv och lite till. De umgås varje dag och myser och hittar på bus. Men Sigge är gammal och en dag finns han inte mer.
Sigge finns inte mer skildrar känslor som kan uppkomma när en älskad dör. Saknad och sorg, men även kärlek och hoppfullhet.
Om denna bok
Sigge finns inte mer av Karolina Gistö är en Inbunden bok med 36 sidor på Svenska. Detta är den 1:a upplagan som utgavs 2024 av Visto förlag.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Sigge finns inte mer begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation