Vi flyttar från butik till nätet - så funkar det framåt
Congenital Abnormalities and Preterm Birth Related to Maternal Illnesses During Pregnancy | 1:a upplagan
- Pocket, Engelska, 2014
- Författare: Nándor Ács, Ferenc G. Bánhidy
- Betyg:
Skickas inom 0-2 vardagar
Beskrivning
Om denna bok
Congenital Abnormalities and Preterm Birth Related to Maternal Illnesses During Pregnancy av Nándor Ács och Ferenc G. Bánhidy är en Pocket bok med 532 sidor på Engelska. Detta är den 1:a upplagan som utgavs 2014 av Springer Nature.
Spara pengar – köp begagnad från Campusbokhandeln
Köp Congenital Abnormalities and Preterm Birth Related to Maternal Illnesses During Pregnancy begagnad från Campusbokhandeln och spara upp till 25% jämfört med nypris. Du kan bevaka den här boken så får du ett mail så fort vi får in den i lager som begagnad.
Genom att köpa & sälja begagnat sänker du kostnaden för studier både för dig och nästa student samtidigt som du gör nytta för klimatet.
Produktinformation