Besättning // campusbokhandeln.se

Hos Campusbokhandeln hittar du över 66 000 nya och begagnade böcker. Ett smart, billigt och miljövänligt sätt att både köpa och sälja kurslitteratur.

Sälj böcker

Om Campusbokhandeln

Besättning

Fredrik Hagenius, vd

fredrik@campusbokhandeln.se

Nils Salomonsson, coo

nils.salomonsson@campusbokhandeln.se

Göran Söderkvist, butikschef Göteborg

goran.soderkvist@campusbokhandeln.se

Sofie Alvers, butikschef Karlstad

sofie.alvers@campusbokhandeln.se

Eric Olofsson, butikschef Lund

eric.olofsson@campusbokhandeln.se

Ramn Grewal, butikschef Stockholm

ramn.grewal@campusbokhandeln.se

Felicia Sandberg, butikschef Uppsala

felicia.sandberg@campusbokhandeln.se

Zebastian Wikestad, butikschef Växjö

zebastian.wikestad@campusbokhandeln.se

Lenita Pettersson, butikschef Örebro

lenita.pettersson@campusbokhandeln.se

Hedvig Sylwan, social media & communications manager

hedvig.sylwan@campusbokhandeln.se

Söker...