Besättning // campusbokhandeln.se

Hos Campusbokhandeln hittar du över 78 000 nya och begagnade böcker. Ett smart, billigt och miljövänligt sätt att både köpa och sälja kurslitteratur.

Sälj böcker

Om Campusbokhandeln

Besättning

Fredrik Hagenius, vd

fredrik@campusbokhandeln.se

Nils Salomonsson, coo

nils.salomonsson@campusbokhandeln.se

Mikael Mellberg, lagerchef Centrallager

mikael.mellberg@campusbokhandeln.se

Göran Söderkvist, butikschef Göteborg

goran.soderkvist@campusbokhandeln.se

Madelen Laituri, butikschef Linköping

madelen.laituri@campusbokhandeln.se

Eric Olofsson, butikschef Lund

eric.olofsson@campusbokhandeln.se

Ramn Grewal, butikschef Stockholm

ramn.grewal@campusbokhandeln.se

Felicia Sandberg, butikschef Uppsala

felicia.sandberg@campusbokhandeln.se

Zebastian Wikestad, butikschef Växjö

zebastian.wikestad@campusbokhandeln.se

Erik Elving, butikschef Örebro

erik.elving@campusbokhandeln.se

Söker...